Kontinuální integrace prostřednictvím balíčku zdroji aktivit

hlasů
0

Má podporu devops vyvolalo sestavení, kdy bude k dispozici nová verze jednoho z našich projektů závislostí? Pokud ano, jak to může být nakonfigurován?

Kromě spuštění sestavení, je tu také otázka, jak nejlépe aktualizovat soubor packages.config mého projektu (obsahovat nové číslo verze) a vcxproj souboru svůj projekt tak, aby sestavení skutečně se zaměřuje na nový balíček spíše než ten současný , (Jsem si jist, bych mohl napsat skript ručně provádět úpravy, ale doufám, že něco tak základního jako by to mít nativní podporu.)

Další podklady: 1. Mám zájem o konfiguraci to po dobu nejméně dvou projektech. Jeden spotřebuje všechny jeho závislosti přes nuget balíčků a druhý je Node.js projekt a proto využívá NPM balíčky. 2. Tyto nuget a NPM balíčky jsou kombinací veřejných balíčků (jako reakci nativní), externí soukromé devops nájemce krmiva a balíčků zveřejněných soukromě naší vlastní devops krmiva artefakt balíčku.

Položena 08/11/2018 v 00:02
zdroj uživatelem
V jiných jazycích...                            


1 odpovědí

hlasů
0

No, nuget balíček sám nebude vědět o všech projektech, které jsou na ní závislé, takže žádný.

Dalo by se použít Trigger Build úloh ke spuštění nové sestavení pro všechny projekty, kterou chcete aktualizovat a používat nejnovější verzi odtud.

Odpovězeno 08/11/2018 v 15:16
zdroj uživatelem

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more