Python 2.7, s použitím obalů z jiného místa

hlasů
0

Snažil jsem se hledat to ale nemohou pochopit odpovědi, které jsem viděl.

Jsem pro Python (2,7), poměrně nová a jsem jediný člověk v mém org kdo ji používá. Jsou ukončování jeden z našich virtuálních prostředích, a ten, který bude i nadále nemá některý z potřebných balíčků třetích stran, aby v podstatě nic dělat. Musím zkopírovat všechny složky balíků (z ‚Python27 \ Lib \ Site baleních‘) do sdílené síťové jednotce, takže to nejsou ztraceny. Jsem kopíroval celou složku Python27 se k sdílený disk (T :) a chcete spustit je pomocí kopie Python27 na novém virtuálním prostředí (C :)

Chci změnit své skripty dovážet tyto balíky ze síťového disku.

Odpovědi jsem viděla to jsou podobné:

from application.app.folder.file import func_name

Nicméně, toto není užitečné pro mě, myslím, že jsem prostě příliš hloupí, aby to pochopili. Řekněme chci importovat balíček babel od kopie jsem udělal na T :. Výše uvedené se mi přemýšlet musím zadat něco podobného

from 'T:\foo\Python27\Lib\site-packages' import babel

nebo

from 'T:\foo\Python2y7\Lib\site-packages\babel' import babel

ale každý variace tohoto snažím dává syntaktické chyby. Kromě toho, že jsem zmatená, protože příklady vidím ukázat lidem, ukazující na doslovném ‚.py‘ soubory, ale žádný z těchto balíčků mají skutečný ‚.py‘ soubor se stejným názvem jako balík (všichni mají init soubory v rámci svých jednotlivé složky a spousta dalších náhodně pojmenované .py souborů).

Může někdo, v jednoduché angličtině, s použitím příkladů filepath, ukaž mi, jak to udělat? Jsem velmi zmatený dlouhých odpovědí a falešné například cest, rád bych doslovný absolutní cestu začínající na ‚T: \‘, as odpovědí, jako je

from packA.subA.sa1 import helloWorld

pletou kecy ze mě (to je Packa? Co je Suba? Je helloworld název aktuálního souboru, název složky v místě balení, nebo název .py souboru v rámci složky?) Bohužel, já m nemohou používat PIP nebo jiné libs třetích stran, které by mohly usnadnit tím, jak nový VDE nemá nic jiného než akciových 2,7 balíčků.

Je mi líto, že je tak hloupý, jsem zůstal pozdě a vytvořil StackOverflow účet jen pro to, bych opravdu ocenil ruky držící.

Položena 07/11/2018 v 23:47
zdroj uživatelem
V jiných jazycích...                            


2 odpovědí

hlasů
0

Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je:

import sys
sys.path.append(r'T:\foo\Python27\Lib\site-packages')
import babel

Pevný kódování cesty, jako je to obvykle není nejlepší způsob, jak dělat svou práci, ale je to rozhodně snadné pochopit, a bude pracovat v nouzi.

Odpovězeno 08/11/2018 v 00:20
zdroj uživatelem

hlasů
0

Je potřeba nastavit proměnnou prostředí PYTHONPATH zahrnout cestu ke složce, kde applicationje umístěn. Zkontrolujte, zda máte prázdné nebo správně kódovaný __init__.pysoubor v každé složce v pořadí začleňování.

Odpovězeno 07/11/2018 v 23:52
zdroj uživatelem

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more