Jeden účet Google ve více zařízeních, existuje způsob, jak přistupovat k informacím ze zařízení?

hlasů
0

Nevím nic o vývoji. Podepsal jsem se do služby Google Cloud, ale pak vím, že tam je také google skripty, rozhraní REST API, hnací API GetUserMedia ... Jsem zmatená.

V podstatě mám 2 androidů a můj počítač.

Všechny přístroje používají stejný účet Google pro synchronizaci dat.

Jsem pracující na počítači a já nepotřebují přístup k jednomu z Android zařízení.

Existuje způsob, jak buď ...

  1. Získat přístup k audio nebo video na telefonu
  2. Vzdálenému přístupu celý displej telefonu
  3. se dostat do telefonu a získat více informací

Mohu využít cloud textu na řeč? Drive API? Získat uživatelské médium? mapu skripty? vývojářské nástroje?

Může mi někdo prosím, pomozte mi, jsem se snažil několik měsíců?

Položena 20/10/2018 v 12:41
zdroj uživatelem
V jiných jazycích...                            


1 odpovědí

hlasů
0

Aby se dosáhlo takové funkcionality, o kterém mluvíte budete potřebovat několik kusů kódu vykonávající na různých místech a interakci s každým-other:

  • na samotný telefon, nějaký kód musí být schopen schopen provádět akce ze vzdálených prahových hodnot a / nebo shromažďovat a dodávat potřebné informace / data na dálku, se chovat jako server a nabízet přístup k němu on-demand na vzdálený subjekt
  • na počítači nějaký kód musí být schopen spouštět akce a přístup ke vzdálenému data / info odpovídající telefon
  • v cloudu by nějaký kód fungovat buď jako:
    • seznamovací služby, jen pomáhal další 2 kusy kódu se setkat a přímo mluvit s každým-jiné k dokončení požadované funkce v peer-to-peer / ok architektury / topologie. Všimněte si, že je to povinné, může být možné pro ostatní 2 kusy software mluvit přímo k sobě pomocí přednastavenou kontaktní údaje.
    • střední-man, aktivně zapojeny do komunikace mezi další 2 kusy kódu v klient-server / hvězda architektury / topologie. Které by mohly nabízet některé funkce služby, i když jedno ze zařízení není v režimu online, na základě synchronizačních služeb. Například telefon nahrávat fotografie do oblak, i když je počítač v režimu offline a počítač jejich prohlížení, když je telefon v režimu offline.

Kódové kousky jsem se zmínil již může být (částečně) implementován jako aplikace běžící na nebo služby operačního systému, který běží na příslušných místech. Například se může jednat o prohlížeč vše, co je potřeba k pokrytí kus kódu běží na počítači.

Vybírání jistou Google (nebo i od jiných dodavatelů) výrobek / služba závisí na mnoha faktorech, včetně například možnosti, které nabízejí, jejich cena, jak dobře se hodí k architektuře, designu a implementace systému end-to-end / řešení, osobní zkušenosti a / nebo orientace, atd.

Boční poznámka: řešení pokrývající alespoň částečně funkčnost jste po mohou být již k dispozici. Jedním takovým příkladem může být AirDroid .

Odpovězeno 20/10/2018 v 15:30
zdroj uživatelem

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more