Kdokoliv sóla s použitím fogbugz?

hlasů
32

Je tu někdo pracuje sólo a pomocí fogbugz venku? Mám zájem o osobní zkušenosti / režie oproti papíru.

Jsem zapojený do několika projektů a pěkně tloukl se spoustou detailů sledovat ... jakékoliv zkušenosti vítány.

(Ano, já vím, pan Joel je na StackOverflow týmu ... I přesto chcete dobré odpovědi :)

Položena 06/08/2008 v 09:47
zdroj uživatelem
V jiných jazycích...                            


7 odpovědí

hlasů
35

Používám ho, zejména proto, že hostované verze FugBugz je zdarma až pro 2 osoby . Našel jsem to mnohem lepší, než je papír, jak jsem pracovat na více projektech, a můj papír má tendenci se dostat poněkud chaotický, jakmile začnete dělat poznámky, nebo chcete-li re-organizovat a náhodného úkoly kolem, označit je jako úplná jen aby viděl že nejsou koneckonců kompletní ...

Plus, Visual Studio integrace je opravdu hezké, co papír prostě nemůže konkurovat. Také, pokud si položit projekt na odpočinek po dobu 6 měsíců a vrátit všechny své úkoly a poznámky jsou stále tam, zatímco papíru možná budete muset hledat všechny staré dokumenty a poznámky znovu, pokud jste si ho zbavit.

Ale to je jen názor od někoho, kdo není zrovna dobrý pobyt organizovaný :-) Pokud jste opravdu čistý a organizovaný osoba, papír může pracovat pro vás lepší, než to dělá pro mě.

Bonus tip: Run Fogbugz na druhém počítači (nebo malý laptop jako EeePC), takže budete mít vždy ji na dosah ruky. Hlavní problém s programy sledování úkolů - ať už je to FogBugz, Outlook, Excel nebo prostě poznámkový blok - je to, že zabírají místo na obrazovce, a mí dva monitory jsou obvykle plná s Visual Studio, e-mail, webové prohlížeče, některé Poznámkové bloky atd

Odpovězeno 06/08/2008 v 09:52
zdroj uživatelem

hlasů
18

Přejít na http://www.fogbugz.com/ pak v dolní části „Try It“, zaregistrovat.

v nabídce Nastavení => Váš FogBugz Hostitelem účet, měl by buď již říkají „Informace o platbě: Práce studentů a Startup Edition.“ nebo by měla být nějaká možnost / link pro zapnutí studenty a spuštění Edition.

A ano, je to nejen pro studenty a Startups, zeptal jsem jejich podporu :-)

Disclaimer: Nejsem spojen s FogCreek a Joel neměl jen vložit peníze na mém účtu.

Odpovězeno 06/08/2008 v 16:46
zdroj uživatelem

hlasů
14

Když jsem pracoval pro sebe dělám svou poradenskou firmu jsem se přihlásil na hostovaný účet a upřímně jsem nemohl udělat bez něj.

Co se mi líbilo nejvíc bylo to trvalo 30 sekund, aby se zaregistrovat na účet a já jsem byl pak schopen integrovat ovládání zdroje pomocí SourceGear klenbu (což je vynikající zdroj řízení produktů a zdarma pro jednotlivé vývojáře) nastavit projekty, klienti, zprávy a verze a sledovat svůj pokrok neustále.

Jedna věc, která mě naprosto odfoukl bylo, že jsem skončil úplně opuštění výhled pro všechny související pracovní korespondenci. I mohl zvládnout všechny své klientské interakce zevnitř fogbugz a to všechno jenom fungovalo překvapivě dobře.

Pokud jde o režii, jeden z pěkných věcí, které byste mohli udělat, bylo obrátit něco do případu. Cokoliv, co přišel ve vaší mysli, když jste byli kódování, prostě vytvořil nový e-mail, poslal to fogbugz a bylo okamžitě přidáno jako bod k přezkoumání později.

Chtěl bych důrazně doporučujeme, abyste si sami jednu z hostovaných účtů a dát mu víru

Odpovězeno 06/08/2008 v 11:46
zdroj uživatelem

hlasů
12

Kromě výhod již bylo zmíněno, další příjemnou vlastností pomocí FogBugz je BugzScout, který můžete použít pro automatické hlášení chyb z aplikace přihlásit je do FogBugz. Pokud jste jeden člověk tým a, šance jsou tam jsou některé chyby v kódu, které jste nikdy v průběhu vlastního testování vidět, takže je to hezké, že ty chyby nalezené „v divočině“ automaticky hlášeny a zaznamenány pro vás.

Odpovězeno 06/08/2008 v 16:08
zdroj uživatelem

hlasů
7

Používám ho, jak dobře a upřímně by nechtěl pracovat bez něj.

Vždycky jsem měl nějaký druh sledování problémů dostupné pro projekty I pracují, a proto jsem zvyklý na jeho aktualizaci. S FB6 proces je nyní ještě lepší.

Vzhledem k tomu, FB také spolupracuje s Subversion, řídicí zdroj nástroj, mohu použít pro své projekty, tento proces je opravdu dobrá a mám obousměrné propojení mezi oběma systémy dnes. Mohu kliknout na čísla případu v Subversion logy a jít na věc v FB, nebo vidět revize vázané na pouzdru FB.

Odpovězeno 06/08/2008 v 11:05
zdroj uživatelem

hlasů
6

Myslím, že je skvělé, že Joel et al. ať lidé používají FogBugs hostované zdarma na vlastní pěst. Je to skvělé obchodní strategie, protože uživatelé stávají ventilátory (je to skvělý software koneckonců), a pak ji doporučit jejich podnikání či zákazníky.

Odpovězeno 13/08/2008 v 18:25
zdroj uživatelem

hlasů
1

Ano FogBugz je ideální pro procesní světlo, rychlou a snadnou správu úloh. Zdá se obzvláště dobře hodí pro sóla, kde nepotřebujete nebo chcete hodně složitosti v této oblasti.

Mimochodem, pokud chcete mít přehled o tom, co děláte u počítače celý den, podívejte se na TimeSprite, který integruje s FogBugz. Je to aplikace pro Windows, který zaznamenává vaši aktivní okno a pak kategorizuje vaše činnost na základě mapování typ okna titul / činností definovaných as you go. (Můžete také jen to říct, co na kterém pracujete.) A pokud jste uživateli FogBugz můžete spojit práci s FogBugz případu, a to bude nahrát časové intervaly pro daný případ. To umožňuje přesné zaznamenání uplynulého času docela bezbolestné a asi tak přesné, jak se můžete dostat, což zlepšuje FogBugz prediktivní schopnosti ve svém plánování založené na důkazech. Také, když sóla, jsem zjistil, že takový specifický záznam svého času mě drží na úkolu, ve způsobu, jakým meandrující manažer by jinak. (Nejsem spojen s TimeSprite v žádném případě.)

Odpovězeno 30/08/2008 v 09:40
zdroj uživatelem

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more